Volvo OE1272037
Määrä per auto: Säljs per styck
Tervetuloa täysin uuteen Volvo-kokemukseen ja uudelle verkkosivustollemme.Lue oppaammeHanki uusi salasanaOta yhteyttä, jos sinulla on ongelmia

OE-numero
Tuotenumero
Hyväksymme seuraavat maksutavat
Lähetämme osasi nopeasti ja turvallisesti seurattavalla toimituksella.
Volvo OE1272037
Määrä per auto: Säljs per styck
Volvo OE1273647
Volvo OE1330729
Volvo OE987593
Volvo OE1340502
Volvo OE1329786
Volvo OE1329779
Volvo OE273932
Volvo OE1273646
Volvo OE273929
Volvo OE1330129
Volvo OE1272227
Volvo OE959220
Volvo OE1329785
Volvo OE1228901
Näin Volvo OE 1329562 esiintyy alkuperäisluetteloissa — kuva, positio, sijainti ja määrä autoa kohti.
Volvo 740/760/780Katso koko valikoima: Volvo 740/760/780
Tämä osa sopii seuraaviin ajoneuvoihin:
| Luettelo | Koskee | Ehdot | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Kytkin, kytkimen käyttölaitteet | -1989 | Sopii ilman lisärajoituksia | 34Katso räjäytyskuva |
| Volvo 740/760 - 1984Kytkin, kytkimen käyttölaitteet | B19E, B23E L.H.D |
| 34Katso räjäytyskuva |
| Volvo 740/760 1985-87Kytkin, kytkimen käyttölaitteet | 4 CYL L.H.D, EXC 4CYL TURBO |
| 34Katso räjäytyskuva |
Volvo OE271267
Volvo OE1377132
Volvo OE6814409
Volvo OE948645
Volvo OE3549391
Volvo OE1220762
Volvo OE941907
Volvo OE272365
Volvo OE1206840
Volvo OE946815
Volvo OE1272229
Volvo OE953046
Volvo OE946814
Volvo OE1272393
Volvo OE1220759
Volvo OE1339706
Volvo OE1339815
Volvo OE1339708
Volvo OE384201-02
Volvo OE957178
Volvo OE120804