Volvo OE1244217
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Tervetuloa täysin uuteen Volvo-kokemukseen ja uudelle verkkosivustollemme.Lue oppaammeHanki uusi salasanaOta yhteyttä, jos sinulla on ongelmia

OE-numero
Tuotenumero
Hyväksymme seuraavat maksutavat
Lähetämme osasi nopeasti ja turvallisesti seurattavalla toimituksella.
Volvo OE1244217
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE1373615
Volvo OE1360894
Määrä per auto: Säljs per styck
Volvo OE1221990
Volvo OE3540771
Volvo OE1307053
Volvo OE9144275
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE191695
Volvo OE3523442
Volvo OE655532
Volvo OE677478
Volvo OE943797
Volvo OE1212854
Volvo OE1234532
Määrä per auto: Tarpeen mukaan (Volvo ei ilmoita kiinteää määrää)
Volvo OE192248
Volvo OE1259710
Määrä per auto: Tarpeen mukaan (Volvo ei ilmoita kiinteää määrää)
Volvo OE948524
Volvo OE947829
Määrä per auto: Tarpeen mukaan (Volvo ei ilmoita kiinteää määrää)
Näin Volvo OE 1313440 esiintyy alkuperäisluetteloissa — kuva, positio, sijainti ja määrä autoa kohti.
Volvo 240/260Katso koko valikoima: Volvo 240/260
Volvo 740/760/780Katso koko valikoima: Volvo 740/760/780
Tämä osa sopii seuraaviin ajoneuvoihin:
| Luettelo | Koskee | Ehdot | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Kumiholkit, pidikkeet, kiinnikkeet, ruuvit, aluslevyt | 240 series 1988- | Sopii ilman lisärajoituksia | 40Katso räjäytyskuva |
| Volvo 240 1988-Sähkökeskus, varokerasia ja sulakkeet | 240 series 1988- |
| 15Katso räjäytyskuva |
| Volvo 240/260 1979-84Alusta ilman korkeudensäädintä | 242 (2-ovinen) · 242 (2-dörrars) · USA · Kanada | Sopii ilman lisärajoituksia | 24Katso räjäytyskuva |
| Volvo 240/260 1979-84Kumiholkit, pidikkeet, kiinnikkeet, ruuvit, aluslevyt | 240-260 series 1979-1984 | Sopii ilman lisärajoituksia | 40Katso räjäytyskuva |
| Volvo 240/260 1985-87Eristimet, pyöreä tappi | 240-260 series 1985-1987 | Sopii ilman lisärajoituksia | 40Katso räjäytyskuva |
| Volvo 240/260 1985-87Kumiholkit, pidikkeet, kiinnikkeet, ruuvit, aluslevyt | 240-260 series 1985-1987 | Sopii ilman lisärajoituksia | 40Katso räjäytyskuva |
| Luettelo | Koskee | Ehdot | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Suojalevyt, ilmanohjaimet, lokasuojalevyt | — | Sopii ilman lisärajoituksia | 22Katso räjäytyskuva |
| Volvo 740/760 - 1984Suojalevyt, ilmanohjaimet, lokasuojalevyt | CH-49053 · CH 49054- |
| 25Katso räjäytyskuva |
Volvo OE1323312
Volvo OE946471
Volvo OE970944
Määrä per auto: Volvo 740/760 (–1984): 1 kpl · Volvo 780: 2 kpl
Volvo OE946934
Volvo OE192230
Volvo OE952626
Volvo OE952624
Volvo OE11433
Määrä per auto: Volvo 1800 B20: 7 kpl · Volvo Amazon B18: 3 kpl · Volvo Amazon B20: 3 kpl · Volvo PV/Duett B18: 3 kpl
Volvo OE11434
Volvo OE942785
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE943905
Volvo OE979007
Volvo OE979006
Volvo OE3544178
Volvo OE1210439
Määrä per auto: 18
Volvo OE952625
Volvo OE269729
Volvo OE952630
Volvo OE952633
Volvo OE952637
Volvo OE1235267
Määrä per auto: Tarpeen mukaan (Volvo ei ilmoita kiinteää määrää)
Volvo OE1307600
Volvo OE942336
Volvo OE958211
Volvo OE941730
Volvo OE1259533
Volvo OE3523070