
OE-numero 1372439-V
Tervetuloa täysin uuteen Volvo-kokemukseen ja uudelle verkkosivustollemme.Lue oppaammeHanki uusi salasanaOta yhteyttä, jos sinulla on ongelmia

OE-numero
Tuotenumero
Hyväksymme seuraavat maksutavat
Lähetämme osasi nopeasti ja turvallisesti seurattavalla toimituksella.

OE-numero 1372439-V
Volvo OE277724
Volvo OE277728
Määrä per auto: 2
Volvo OE1372212-1
Volvo OE1372447
Volvo OE1258949
Volvo OE1372213-1
Volvo OE1235201
Volvo OE1372355
Volvo OE1372043
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE1372449
Volvo OE1372442
Volvo OE1212737
Määrä per auto: Volvo 164: 2 kpl · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 kpl
Näin Volvo OE 1372440 esiintyy alkuperäisluetteloissa — kuva, positio, sijainti ja määrä autoa kohti.
Volvo 240/260Katso koko valikoima: Volvo 240/260
Tämä osa sopii seuraaviin ajoneuvoihin:
| Luettelo | Koskee | Ehdot | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Valaistus, taka | 240 series 1988- 5 DRS | Sopii ilman lisärajoituksia | 1Katso räjäytyskuva |
| Volvo 240/260 1985-87Valaistus, taka | 240-260 series 1985-1987 |
| 1Katso räjäytyskuva |
Volvo OE1372071
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE1372041
Volvo OE678529
Määrä per auto: Volvo 140 (–1972): 2 kpl · Volvo 140 (1973–): 2 kpl · Volvo 164: 2 kpl · Volvo 240 (1988–): 1 kpl · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 kpl · Volvo 240/260 (1979–84): 1 kpl · Volvo 240/260 (1985–87): 1 kpl
Volvo OE955138
Volvo OE1372440
Volvo OE1372439
Volvo OE3540331
Määrä per auto: Volvo 140 (–1972): 1 kpl · Volvo 164: 1 kpl · Volvo 240 (1988–): 1 kpl · Volvo 240/260 (1979–84): 2 kpl
Volvo OE965827
Määrä per auto: 6
Volvo OE1235200
Volvo OE1372441
Volvo OE974683
Volvo OE1372044
Volvo OE1258950
Volvo OE955946