Volvo OE1329395
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Tervetuloa täysin uuteen Volvo-kokemukseen ja uudelle verkkosivustollemme.Lue oppaammeHanki uusi salasanaOta yhteyttä, jos sinulla on ongelmia

OE-numero
Tuotenumero
Hyväksymme seuraavat maksutavat
Etupyörän laakeri ja pyörännapa Volvo 740-, 760- ja 780-malleihin, joissa on ABS-jarrut, vuosimalli 1988. Tarkoitettu etuakselille ja sopii sekä vasemmalle että oikealle puolelle.
Pyöränlaakerin rakenne ja kiinnitys vastaavat Volvon alkuperäisosaa. Tuote on tarkoitettu kuluneen tai vaurioituneen pyöränlaakerin korvaamiseen.
Volvo 740, vuosimalli 1988, ABS
Volvo 760, vuosimalli 1988, ABS
Volvo 780, vuosimalli 1988, ABS
Tuotenumero: 271645
Tuotetyyppi: Pyöränlaakeri ja pyörännapa
Asennuspaikka: Etuakseli
Asennuspuoli: Vasen ja oikea
Jarrujärjestelmä: ABS-jarruilla varustettuihin autoihin
Vuosimalli: Vain 1988
Korvaa Volvon alkuperäisnumeron: 271449
Sopii vain vuosimalliin 1988, jossa on ABS-jarrut.
Pyöränlaakeri on tarkoitettu ABS-jarruilla varustettuihin Volvo 740-, 760- ja 780-malleihin ja sopii kummallekin etupyörälle.
Tarkista ennen tilaamista, että autosi on vuosimallia 1988 ja siinä on ABS-jarrut.
Lähetämme osasi nopeasti ja turvallisesti seurattavalla toimituksella.
Volvo OE1329395
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE1330824
Volvo OE274215
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE1363559
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE271643
Määrä per auto: Säljs per styck
Volvo OE1273659
Volvo OE3530273
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE1330827
Volvo OE1229423
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE1359040
Määrä per auto: Myydään kappaleittain
Volvo OE1272843
Määrä per auto: 2
Volvo OE1359905
Määrä per auto: 10
Volvo OE1273235
Määrä per auto: Säljs per styck
Volvo OE1329712
Volvo OE3530789
Määrä per auto: Säljs per styck
Volvo OE3530789
Määrä per auto: Säljs per styck
Volvo OE971099
Näin Volvo OE 271645 esiintyy alkuperäisluetteloissa — kuva, positio, sijainti ja määrä autoa kohti.
Volvo 740/760/780Katso koko valikoima: Volvo 740/760/780
Tämä osa sopii seuraaviin ajoneuvoihin:
| Luettelo | Koskee | Ehdot | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 780Etuakseli, jousijalka | — | Sopii ilman lisärajoituksia | 62Katso räjäytyskuva |
Volvo OE985660
Volvo OE183577
Volvo OE1330102
Volvo OE3530790
Volvo OE1229297
Volvo OE1359607
Volvo OE21648827
Volvo OE1273979
Volvo OE907845